תקנון זמן ערבה

כניסה ועזיבה

קבלת הסוויטות החל מהשעה 15:30 {בשבת 16:00}, עזיבה בשעה 11:30. (בשבת 12:00)

הגעה מאוחרת לאחר השעה 20.00 – בתיאום מראש בלבד.

יש להתקשר כחצי שעה לפני ההגעה לצוות זמן ערבה בטלפון 050-2009703

התנועה בתוך מתחם זמן ערבה מתבצעת בשבילים להולכי רגל בלבד.

ההגעה הראשונית מהחנייה לסוויטות הינה באמצעות רכב חשמלי. כנ"ל בעת העזיבה.

כל הסוויטות בזמן ערבה הן זוגיות

האירוח בזמן ערבה הינו מעל גיל 16 ומיועד לזוגות. 

אישור הזמנה 

הזמנת הסוויטה אינה מאושרת או משוריינת עד שלא בוצע תשלום והתקבל אישור הזמנה

רשמי ממערכת ההזמנות של "זמן ערבה". 

*ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לא לאשר כל הזמנה, מטעמי התאמה לאופי המקום וסוג האירוח, או משיבושי מערכת ו/או מהזמנות כפולות. שיבושי מערכת עלולים להתגלות גם לאחר האישור הראשוני ואנו מתנצלים על כך מראש. 

תשלום 

בעת קבלת אישור הזמנה לאירוח, ע"י מערכת ההזמנות של "זמן ערבה", תיגבה מהמזמין מקדמה על סה"כ של 25% מתשלום ההזמנה הבסיסית. (להלן מקדמה), באמצעות מסירת פרטי אשראי לנציג שירות ההזמנות של "זמן ערבה" או באתר. שאר הסכום לחיוב ייגבה במעמד העזיבה. 

במקרה של אי הגעה {{no show – ייגבה התשלום באופן מיידי.

זמן ערבה מכבד תשלום באמצעות כל כרטיסי האשראי למעט אמריקן אקספרס.

כל התשלומים מבוצעים לכבוד חברת פיתוח יזמות אקולוגית בע"מ.

מדיניות ביטול

א. מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. 

פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות.

בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪ 

בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

למרות האמור לעיל – במידה ונצליח להשכיר את הסוויטה לאורח חליפי בפרק הזמן בו לא ניתן לבטל עסקה, תוחזר ללקוח המקדמה ששולמה במעמד ההזמנה, למעט 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪. 

ביטולים יתקבלו בכתב בלבד באמצעות דוא"ל ל: zmanarva.hotel@gmail.com או באמצעות ווצאפ למספר 050-9804545 למחלקת ההזמנות.

כרטיס האשראי שניתן ישמש לגביית דמי הביטול ככל שנידרש.

שינוי תאריך נחשב כביטול. 

ב. תוספת זמנית מיוחדת למדיניות הביטולים לתקופת קורונה:

בנוסף לכל האמור לעיל – בעקבות המצב הייחודי השורר בישראל כעת, במידה ויוכרז סגר  ובמידה ובעקבות החלת הסגר לא ניתן יהיה להגיע לערבה – אז תתאפשר דחייה של התאריך למועד עתידי ללא עלות נוספת, תקף ל12 חודשים מיום ההזמנה המקורית. 

כנ"ל במידה שהאורח הינו חולה מאומת או חייב בבידוד, בהצגת האישורים המתאימים.

המקדמה שחויבה תישמר לטובת ההזמנה המעודכנת.

לצערנו, לא ניתן לבטל עסקאות רטרואקטיביות לאחר שהמזמין לא הופיע לקבל את השירות (NO SHOW).

לקריאה נוספת גלשו לאתר משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה או בטלפון 1-800-800-132

עסקה הינה כל הזמנה מאושרת שהתקבלה על ידינו. בין שהשרות בה טרם סופק, מסופק ברגעים אלה או סופקו בעבר, ולכן מדיניות ביטול עסקאות תחול עליה. הזמנה מאושרת תחשב הזמנה שאמצעי תשלום סופק עבורה, בין שנסלק או טרם נסלק בחברות הסליקה.

הזמנתם וסיפקתם אמצעי תשלום – בצעתם עסקה.

הזמנתם וטרם סיפקתם אמצעי תשלום – טרם בצעתם עסקה וטרם שוריין לכן מקומכם (כלומר אנו רשאים למכור את מקומכם לאדם אחר)

הזמנות וביטולים באמצעות אתרים וספקים אחרים:

מדיניות הזמנת או ביטול חדר באמצעות אתר האינטרנט של זמן ערבה, אינה חלה על הזמנות המבוצעות באמצעות כל אתר אחר, לרבות Booking.com, Airbnb, Expedia, Agoda וכדומה.

זמן ערבה אינה נושאת באחריות לטיפול בביטול הזמנות שלא בוצעו דרך אתר "זמן ערבה" או במרכז ההזמנות של "זמן ערבה" באופן ישיר. התנהלות לגבי החזר כספי או ביטול הזמנה יש לעשות אך ורק מול הספק דרכו הזמנתם את החופשה.

ארוחות הבוקר של לוסיה

ארוחות הבוקר המיוחדות שלנו מוגשות בתיאום מראש בהגשה לשולחן, במבנה המרכזי העגול בין השעות 09.00 ל- 10.00. 

ארוחת בוקר ניתן להזמין עד ערב לפני הארוחה, ויש להודיע מראש באיזו שעה תבקשו את ארוחת הבוקר. 

הארוחה הינה זוגית והמחיר הינו 170 ₪ לזוג.

מחירים

המחירים המפורסמים באתר הנם לישראלים בלבד ובשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

עישון

העישון בסוויטות ובמבנה המרכזי העגול אסור. מותר לעשן במרפסת החיצונית של הסוויטה ובמקומות המיועדים בלבד.

הדלקת אש

אין להדליק אש בשום מקום בתחומי זמן ערבה, אלא במקומות המיועדים בלבד.

כמו כן אין להדליק מנגל אלא במקומות המיועדים בלבד.

שימוש בבריכת הטבילה הפרטית

הרחצה בבריכת הטבילה הינה באחריות בלעדית של האורח ועל אחריותו בלבד.

תקשורת אלחוטית

שירותי Wi-Fi והאינטרנט זמינים בכל הסוויטות ובמבנה המרכזי בחינם. יש לקחת בחשבון שתשתית האינטרנט בערבה אינה מהירה כמו במרכז.

חיות מחמד

אנו אוהבים בעלי חיים בכלל וכלבים בפרט, אולם בעקבות מקרים מצערים שקרו בצוקים – לא ניתן להביא בעלי חיים למתחם האירוח. 

חיות בר

אנו נמצאים בצמידות לשמורת טבע נחל עשוש ובאזור ישנן חיות בר מסוגים שונים כולל נחשים ועקרבים. יש לשמור על החי הצומח והדומם באזור ולהקפיד שדלתות הסוויטות תהיינה סגורות ולא להשאיר אוכל בחוץ. 

שימוש במערכות הגברה וקריוקי

אנו נמצאים בצמידות לשמורת טבע נחל עשוש מוקפים בטבע בראשיתי: חל איסור על הפעלת מערכות הגברה {כולל בלוטות'} וקריוקי במתחם.

זבוב החול בערבה

זבוב החול מצוי בכל הארץ וידוע כפעיל בערבה בעיקר בחודשים מאי – אוקטובר, פעיל בעיקר בשעות הדמדומים והחשכה. על מנת להימנע יש למרוח תכשיר דוחה יתושים, ללבוש בגדים ארוכים מחוץ לסוויטה ובעת יציאה למדבר, לסגור דלתות וחלונות ולהפעיל מיזוג אוויר. 

תקנון אתר אינטרנט זמן ערבה

כללי

אתר http://www.zmanarava.co.il  להלן: "האתר" ( הינו אתר אינטרנט הנמצא בבעלותה הבלעדית של חברת פיתוח יזמות אקולוגית בע"מ )להלן: "החברה"(. אתר האינטרנט מספק ככל האפשר, מידע אודות מתחם האירוח "זמן ערבה", השירותים הניתנים על ידי "זמן ערבה", המחירים, המבצעים ועוד. כמו כן, במסגרת האתר ניתן לרכוש און ליין חופשות ו / או חבילות נופש ב"זמן ערבה" וכמפורט באתר ולפי תנאי המכירה המופיעים.

כל סכסוך ו/או מחלוקת בקשר עם תקנון זה ו/או האתר, אם וכאשר תתעורר, תתברר בישראל, על פי דיני מדינת ישראל בלבד ובבתי המשפט המוסמכים בעיר אילת.

שימוש באתר

המשתמש רשאי לעשות שימוש באתר זה אך ורק לשם הזמנת ורכישת שירותים ו/או קבלת מידע. למען הסר ספק מובהר בזאת כי חל איסור לעשות בתוכן האתר כל שימוש, כולל בתמונות שמופיעות באתר, תוכן האתר או כל מידע אחר המופיע באתר ,שימוש בכל אחד מתכנים אלה רק באישור ובכתב מהנהלת החברה, למעט כמפורט בתקנון זה וכי החברה שומרת על כל זכויותיה בעניין זה .יובהר כי שימוש לא חוקי באתר זה ו/או במידע המופיע בו מפר זכויות יוצרים או חוקים אחרים הקשורים בו .

תמונות באתר

כל התמונות המוצגות באתר הנן לשם המחשה בלבד – מאחר והתמונות מוצגות על גבי צג המחשב של המשתמש ו/או מודפסות ע"י המשתמש מצג המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצרים בתמונה לבין מראם במציאות.

אחריות

החברה ו/או ממפעילי האתר ו/או מבעליו ו/או ממנהליו ו/או עובדיו ו/או מי מהם או מטעמם, לא יישאו בכל אחריות לשרת האינטרנט , אשר באמצעותו עובד האתר, ולרבות לכך ששרת האינטרנט האמור יהיה נקי מווירוסים ו/או מרכיבים אחרים אשר עלולים לפגוע במחשב האישי של המשתמש בעת הגלישה לאתר ו/או רכישת שירותים באמצעות האתר ו/או כל שימוש אחר באתר ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי החברה ו/או מי ממפעילי האתר ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מעובדיו ו/או מי מטעמם בקשר עם פגיעות כאמור במקביל עושה החברה ככל אשר בידה למנוע פעולות אלו.

החברה אינה אחראית לנזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם כתוצאה מכישלון ו/או עיכוב מכל מין או סוג שהוא ,אשר יגרם כתוצאה משימוש באתר ו/או מניסיון לשימוש כאמור, לרבות שימוש לצרכי הזמנת שירותים ו/או מידע ולמשתמש לא תהא כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי החברה בקשר עם האמור.

החברה אינה אחראית לכל פעילות בלתי חוקית שתתבצע, ככל שתתבצע, על ידי מי מהמשתמשים באתר ו/או כל גורם אחר שאין לה שליטה עליו.

רוכש השירותים

משתמש המעוניין לרכוש שירותים באמצעות האתר יידרש להזין פרטים כנדרש באתר ולפי חוק (להלן: פרטי הרכישה) .

החברה אינה אחראית, במישרין או בעקיפין, למקרה בו פרטי הרכישה לא נקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתמש לרכוש שירותים באמצעות האתר.

בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי מנהליו ו/או מי מעובדיו ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לטעות הנעשית על ידי המשתמש בהקלדת פרטי הרכישה, לרבות אך לא רק, טעות בבחירת חבילת האירוח, תאריך, מספר האורחים, ארוחות וכן כל שירות אחר שיוזמן על ידי המשתמש דרך האתר והמשתמש מצהיר בזאת כי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בעניין זה .

מובהר בזאת כי הקשת פרטי רכישה כוזבים הינה עבירה פלילית וכי החברה תהא זכאית לנקוט בכל האמצעים העומדים לה על פי כל דין נגד מגישי פרטים כוזבים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר, למפעיליו ו/או מי מטעמם.

 

תוכן שיווקי:

באישור תקנון זה, מאשר המשתמש קבלת תוכן שיווקי מהחברה מעת לעת. מובהר, כי למשתמש תהא אפשרות לבקש מהחברה את הפסקת שליחת המידע השיווקי אליו. אם המשתמש לא מעוניין עוד בקבלת תוכן שיווקי מהאתר/החברה, על המשתמש לבקש מהחברה את הפסקת שליחת התוכן השיווקי.

 

ט.ל.ח.

תודה רבה

פיתוח יזמות אקולוגית בע"מ 

 

כתבו לנו ונשוב אליכם בהקדם

מה תרצו לחפש באתר?

.https://www.facebook.com/Zmanarava

https://www.facebook.com/Zmanarava

דילוג לתוכן